6. 9. 2014

Týden s knížkou 01

S novým měsícem jsem se rozhodla pro novou rubriku, která je na spoustě blogů. TÝDEN S KNÍŽKOU.
A co nám první zářijový týden přinesl? Po dvou měsících jsem měla možnost zajet do táborské knihovny a přivezla jsem si jedenáct knih. Jedenáct. A o které jde?Spánek, 3x Sherlock Holmes, Krásné zlo, Pokání, Tweety s city, Můj vysvlečenej deník, Hra věží, Metro 2033, Jak být ženou, Delirium, Chvíli před koncem.

A které z toho jsem přečetla a začala číst? Hned po návratu z knihovny jsem přečetla 3x Sherlock Holmes. Jde o tři příběhy, které jsou podle mého neznámější. Slibuji, že recenzi na blogu zveřejním příští týden. Knížka zůstala ležet na intru a nemohu ji nafotit. Má nádhernou seriálovou obálku. Nádhernou!

Druhou přečtenou byly Tweety s city. Opět, recenze bude příští týden. J Musím říci, že jsem se knihy plné tweetů, článků na blozích a emailů trochu obávala. Příjemně mě překvapila. Více však v recenzi. J


Začala jsem číst všemi chválené Delirium a můj aktuální stav je 121 přečtených stran. Lék na lásku mi přijde jako naprosto báječný nápad na knížku a koukala jsem, že už je to i jako seriál. Viděla jsem první díl a líbí se mi, líbí. Druhou rozečtenou knihou je Pokání. Viděla jsem videorecenzi Rodaw a říkala jsem si, že to prostě musím přečíst. Zatím jsem se dostala na 11 stránku a zatím nedokážu říci, zda se stane mou oblíbenou či naopak.

Od nakladatelství Host mi přišla e-kniha Na první pohled a já si stáhla Hledání Aljašky.  Na to se opravdu moc těším.Třeťák přinesl spoustu povinností hned na začátek školního roku, a proto nevím jak často budu přispívat na blog.

A co vy? Jak začal váš školní rok a co jste stihli přečíst?

5 komentářů:

 1. pěkný výběr :-) a ta obálka s Sherlockem vypadá fantasticky! ještě jsem ji nikde neviděla, skvělé ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny vypadají poutavě :)
  Já jsem se bohužel kvůli špatným spojům ještě do knihovny nedostala :/ ale mám to v plánu příští týden!:

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem měla možnost dojet do knihovny jenom kvůli tomu, že jsme končili ve škole v půl 12. Normálně končíme v půl 5 a než se dostanu do knihovny, je tam zavřeno :/ Knížky jsou opravdu báječné, mám z nich radost :)

  OdpovědětVymazat
 4. Všechny hrozně super :) Četla jsem jen Hledání Aljašky, ale chystám se číst Delirium, Hru věží a Pokání...:)

  OdpovědětVymazat
 5. Samé skvělé kousky :). Hledání Aljašky a Pokání bych si chtěla přečíst :)).
  Jinak mám otázku.. ty jsi z okolí Tábora? :o :)

  OdpovědětVymazat

Velice děkuji za každý komentář. Vždyť sami víte, že potěší. :)