19. 10. 2014

Krátké povídání o parádním knihomolském pražském srazu

Asi jako každý bloger, který byl na včerejším pražském sraze, napíšu pár řádek o tom, jak moc jsem byla nadšená.
(Autorkou fotky je jedna z pořadatelek srazu:))

První na mém imaginárním seznamu bylo dostat se na nádraží Holešovice, kde byl takzvaný "sběr Popelek", které se nedokázaly dostat po svých na místo určení. Sešlo se nás docela hodně plus "společnost" nám dělala banda neomalených, přiopilých a bůhví čím sjetých týpků, které pobavil název a cedule "Popelky" a svým 
způsobem bavili i nás.
Dalším bodem byla cesta 
tramvají. A zhruba po deseti minutách se dostáváme do Avinon 58, nádherné restaurace, která měla příjemnou obsluhu, fantastickou Kofolu(:D) a už předem připravené hry, výhry a vše, co se k takovému parádnímu knižnímu srazu potřebuje. Na svá ramena si připravy vzaly Madeleine, Barča a Kristý. Musím říci, že to bylo naprosto bravurní a mají můj největší obdiv. Rozhodně to není žádná legrace, uspořádat takový sraz.


A potom? Potom byla rychlo-knihomolská seznamka, kdy jsme měli chvilku na to, abychom pohovořili s někým dalším. Už hodně dlouho jsem se takhle nepobavila. Následovali soutěže, nějaká ta dobrota k jídlu a ke konci byla i aukce, na které jsem už nemohla být (spoje a doprava jsou opravdu mizerná věc!).Poznala jsem spoustu novým a zajímavých tváří, zasmála se nad knihomolskými vtipy a vedla diskuze na knihy a názory na ně. Jsem ráda, že jsem jela. Asi bych litovala, kdybych se neukázala a pak viděla ty nádherné fotky. Takže pokud váháte s návštěvou knihomolské srazu, neváhejte a rozhodně přijďte!  


P.S. Bohužel nemám žádné vlastní fotky. Z toho všeho nadšení jsem zapomněla fotit. 

10 komentářů:

 1. Bylo to super. Jsem ráda, že jsme si alespoň na chvilku popovídaly. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Bylo to skvělé a ráda jsem tě poznala! :) Ačkoli jsme s naším týmem nevybojovaly první místo, i tak jsme byly statečné a zhostily se soutěžení se ctí! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlasím holky! Bylo to skvělé a upřímně doufám, že se co nejdříve zase uvidíme :)

  OdpovědětVymazat
 4. Byl to skvělý sraz, ale byla jsi hrozně zamlklá :D Ale ráda jsem tě poznala :)

  OdpovědětVymazat
 5. Však jsem říkala, že jsem hrozný stydlín :D Já tebe též :)

  OdpovědětVymazat
 6. To musel být povedený a skvělý sraz! Škoda, že jsem nemohla přijet :) Tak snad někdy příště :)

  OdpovědětVymazat

Velice děkuji za každý komentář. Vždyť sami víte, že potěší. :)